26 & 27
JANUARI 2026

MAC LEAN PRODUCTS

Exposantenlijst 2026

MAC LEAN PRODUCTS

Bij Mac Lean werken we met mensen die verder kijken dan alleen hun eigen bureau.
Teamspelers die met je meedenken en op zoek gaan naar producten, oplossingen en voordelen waar je wat aan hebt.

We werken al meer dan 70 jaar samen met ervaren fabrikanten en leveranciers. Prijs is belangrijk. Maar nog belangrijker is stabiliteit,
zeker wanneer je een langetermijnrelatie aangaat of zij de enige partij zijn die een bepaald product kunnen leveren.

Meer dan 70 jaar ervaring

Mac Lean ( onze Schotse familienaam ) is in Rotterdam opgericht als hout- en fineerhandel. Mac Lean leverde o.a. aan de scheepswerven in Rotterdam en omgeving. Al snel volgde levering aan de Detailhandel. We hebben de groei van de detailhandel-ketens van nabij meegemaakt. Via vestiging in Dordrecht in de jaren 90 hebben we ons rond 2000 gevestigd op industrieterrein Moerdijk in het hart van onze belangrijkste afzetmarkt: de Benelux.
 
Heden

Maart 2017 hebben we onze nieuwe locatie betrokken aan de Logistic Boulevard, Industrieterrein Moerdijk. Wij staan bekend als een producent en leverancier voor de DHZ-branche, parkethandel, woninginrichter en hout- en bouwmaterialenhandel in Europa en Noord-Amerika.

Sinds 2019 maakt Mac Lean Products deel uit van de Briconord Group, gesitueerd in Frankrijk.

De Briconord Group biedt een breed scala aan producten en accessoires, waaronder meer dan 30.000 artikelen op het gebied van keukens, vloeren en wanden, interieurbouw, huisbeveiliging, schroeven en bevestigingsmiddelen, en bouw- en inrichtingsbeslag.

Start met een goed idee

Of ze nu geboren worden in de kroeg op de achterkant van een bierviltje, of ontstaan in een van de buitenwereld afgesloten laboratorium. Alles begint met een goed idee. Van het vliegtuig van de gebroeders Wright, de gloeilamp van Edison tot het internet van Tim Berners Lee. Het is allemaal begonnen met een geniale ingeving.

Maar wat is een goed idee waard? Meestal nog helemaal niets. Je moet het eerst binnenstebuiten keren, je schouders eronder zetten en opnieuw beginnen. Dat doe je niet alleen. Daar heb je het juiste team voor nodig. Mensen die met je meedenken, je gefocust houden en kritisch durven zijn. Dan heb je goud in handen.

Ons assortiment

Ondervloeren, plinten en accessoires vormen samen een belangrijke pijler onder ons huidige assortiment. Mac Lean Products is, in nauwe samenwerking met de NMC-Selit groep, producent en wereldwijd markleider van ondervloeren. Zowel DIY als vakhandel treffen in Mac Lean een unieke en betrouwbare partner onder het motto “home of ideas”. Innovatief maatwerk in producten en assortimenten hebben al heel wat mooie ideeën en samenwerkingen voortgebracht.

Productgroep
Decoratie, Ijzerwaren, Andere
Merk
IsoSono
Shape Created with Sketch.
Website Catalogus
Productgroep
Decoratie, Ijzerwaren, Andere
Producten Exposanten
Merk
IsoSono





Verzenden

Deze website gebruikt cookies om je een betere ervaring te bieden terwijl je deze site bezoekt. Meer info over cookies